Tickets
Prijzen
Regulier - € 19,50Jongeren t/m 17 jaar - € 19,50
Meer info
- Podiumpas wordt niet geaccepteerd
- Kleine Zaal
- Met pauze
Comedy Club Almere
Powered by zaal X
Roos Vervelde
Roos Vervelde heeft met haar opgewekte energie en schaamteloze zelfspot het publiek in de greep. Ze was finalist van de Comedy Talent Award Utrecht, het Griffioen/de Stoepcabaretfestival en is sinds 2024 regular comedian bij het Comedyhuis Utrecht. Met haar eerlijke en enthousiaste uitstraling maakt ze je aan het lachen, zet ze je aan het denken, en verrast je met een liefdevol cynisme. Pieter Jouke noemde haar “gevaarlijk ontwapenend”
Joran Welling
Joran Welling studeerde in 2018 af aan de Koningstheateracademie in Den Bosch en duikt sindsdien op bij verschillende cabaretpodia. Inmiddels laat hij ook regelmatig zijn gitaar thuis om in comedycafé’s talige grappen te vertellen en vreemde overpeinzingen te delen. Een nogal introvert figuur, melancholisch aangelegd en ondanks een imposante gestalte banger voor jou dan jij voor hem… Toch doet hij altijd een ultieme poging om zijn binnenwereld met je te delen. Het is een merkwaardige poging, maar het is er een. Hij won de jury-, publieks- en comedian’s comediansprijs van de Comedy Talent Award 2025.
Farbod Moghaddam
Farbod is een comedian met Iraanse roots, in het verleden won hij o.a. het Leids Cabaret Festival en was hij ook finalist in het TV programma: Ik ga stuk van BNN/VARA. Als je Farbod op het podium ziet, zie je dat hij vele podium-uren heeft gemaakt. Hij scherp, snel en supergrappig.
Het is elke keer weer heerlijk als hij zijn Iraanse achtergrond vergelijkt met onze Nederlandse cultuur. Het maakt hem uniek en herkenbaar op hetzelfde moment. Kortom, Farbod is gewoon superleuk.
Victor Luis van Es
Victor (Amsterdam, 1989) is een echte verhalenverteller, open, eerlijk en natuurlijk heel erg grappig. Hij heeft de uitspraak ‘van zijn hart geen moordkuil maken’ tot een kunst verheven. Hij gaat geen onderwerp of persoonlijke ervaring uit de weg als hij denkt dat wij daar om kunnen
lachen. Hij is hier meerdere malen voor beloond in zijn carrière. Daarnaast schrijft Victor voor TV shows en en andere comedians.
Paul London
Zijn eerste schreden op het comedypodium zette Paul in Nieuw-Zeeland. Daar ontdekte hij zijn liefde voor comedy en hij had hij al snel succes bij een comedy-competitie. Inmiddels alweer een tijd woonachtig in de lage landen is Paul London ook in Nederland heel actief in de comedy
scene. Niet alleen treedt hij op met zijn eigen comedy act, ook wordt hij regelmatig ingezet als MC. De MC is de Master Of Ceremony/host die de zaal kneedt zodat de andere comedians in een warm badje terechtkomen. En dat doet hij met verve!