Contact

Bezoekadres
Kunstlinie
Esplanade 10
1315 TA Almere

Postadres
Kunstlinie
Postbus 1519
1300 BM Almere
KvK nr.: 3908442

Telefoonnummers en e-mailadressen. 

Ticketshop (kaartverkoop en informatie over voorstellingen):
036 84 55 555
e-mail: ticketshop@kunstlinie.nl

Algemeen: 036 84 55 888
e-mail: info@kunstlinie.nl

Directeur
Adriana Strating
directie@kunstlinie.nl
tel: 036-84 55 535

Directiesecretariaat
Jetty Ris
jettyris@kunstlinie.nl
tel: 036 84 55 535

Personeelszaken
Personeelszaken@kunstlinie.nl
tel: 036 84 55 543

Financiën
financien@kunstlinie.nl
tel: 036 84 55 888

Expositie
Bo Naarden
bonaarden@kunstlinie.nl
tel: 036 84 55 695

Architectuur
Odette Breijinck
odettebreijinck@kunstlinie.nl
tel: 036 84 55 791

Theater
Barry Bouquet
barrybouquet@kunstlinie.nl

Educatie
Shanna Goedhart
educatie@kunstlinie.nl

Congres
congres@kunstlinie.nl

Marketing
marketing@kunstlinie.nl

Coördinator Podiumtechniek
Niels Gudde
nielsgudde@kunstlinie.nl
tel: 036 84 55 632

Coördinatie (transitie) gebouw
Kees Klooster
keesklooster@kunstlinie.nl
tel: 036 84 55 685

Coördinator Horeca
horeca@kunstlinie.nl
tel: 036 84 55 800

Ontvang het laatste nieuws in de mail
Aangemeld