Zaal X is er ook op zondag met ‘Koffie en theater’ voor (groot)ouders die zondag iets leuks willen doen. Met elkaar en met de kinderen.
In ‘Familie-editie’ van Koffie & Theater speelt Theater Sonnevanck i.s.m Het NUT de voorstelling Roos & Ariadne, een stoere voorstelling over emoties in alle soorten en maten. Aansluitend kan je meedoen aan de randprogrammering van MENSJA rondom het thema familie.
Voorstelling: Roos & Ariadne
Sinds haar ouders zijn gescheiden woont Roos in een nieuw huis en dat is beyond stom. De muren stinken naar verf en alles is vreemd. En nu zijn ze ook nog van plan om Spikkel weg te doen!? Maar Roos wordt niet boos, dat lukt haar niet, zo zit ze niet in elkaar. In haar nieuwe kamer vindt Roos een rode draad. Ze volgt de draad en komt in een doolhof terecht. Daar ontmoet ze Ariadne.
Ariadne is woedend. En knal verliefd. Op de knappe Theseus. Ze hielp hem ontsnappen uit het moeilijkste en gevaarlijkste doolhof ooit. En redde hem zo uit de bek van de mensen-etende Minotaurus. Maar direct daarna heeft Theseus haar gedumpt. Ariadne is woest. Als Ariadne het opgerolde rode draad in de hand van Roos ziet wordt ze nóg bozer: hoe komen ze nu ooit uit het doolhof?